Добро пожаловать в клуб Перегон 18!

П'ятдесят найкращих рецептів домашньої горілки: Технології виробництва
Коментарів: 0
Перегляди: 775

П'ятдесят найкращих рецептів домашньої горілки: Технології виробництва

Якщо у вас є трохи вільного часу, якщо ви цікавитеся старовинними російськими напоями, то на сторінках цієї книги ви зможете знайти

відомості про те, як практично з будь-яких продуктів за допомогою найпростіших підручних засобів виготовити будь-які спиртні напої на свій смак.

Я вважаю, що краще пити хороші напої і стільки, скільки хочеться, бо хороший напій, чи то грузинське вино, чи вірменський коньяк, чи французьке шампанське, ніколи не завдасть шкоди. Втім, мені здається, що нікого і не треба вмовляти пити замість поганих напоїв добрі, але де їх взяти? Ось у цьому я і хочу допомогти своєю книгою.

Особисто я зневажаю пияцтво та алкоголізм. Цю книгу можна вважати моїм маніфестом, спрямованим проти цих огидних явищ.
Вам здається дивною моя позиція? Але з пияцтвом можна боротися різними способами. Наприклад, вишикувати всю країну в кілометрові черги біля винних прилавків, вирубати виноградники, продавати замість вина всяку погань, зменшити продаж спиртних напоїв до рівня «сухого закону»...

Тільки, прошу вас, не розглядайте цю книгу просто як збірку рецептів.

Читайте по порядку — уважно вивчіть основні технологічні принципи приготування виду напоїв, що вас цікавить. Це займе зовсім небагато часу, але ви значно полегшите собі завдання і обов'язково досягнете успіху в процесі приготування конкретного напою.

Бажаю вам успіху!

Читати далі у PDF